• mültecilere sevinen dinci

  8.
  rum ve yahudi dönmesi dediklerin, bulgar dediklerin osmanlının balkanlarda kendine sadık bir taban oluşturmak için yerleştirdiği türkler. hadi kocakafalı seni kırmayalım, aralarına rum ve ve yahudi dönmeleri karışmış olsun. türkiye'ye 7 milyon arap, 3 milyon afgan geldi geliyor. yunanistan'ın tüm nüfusu güncel o kadar, 10 milyon zaten. yunanistan'ın tüm nüfusu kadar yabancı ülkene giriş yapmasına çanak tutuyorsun türk düşmanı vatan haini.
  ... ben de yazdim
 • metin ucaya ilahi kapak

  7.
  metin uca'nın yukarıdaki "ağustosta antalya'ya yağmur mu yağarmış" gibi bir tweet'i yok. şerrref yoksunu, vatan haini, islamı pisliklerine kalkan yapan yobazların bugünkü dümeni.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2174267/+
  1 ... ben de yazdim
 • 4 gün petrol kuyrugunda beklenen yillar

  5.
  deden keşke badeci şeyhinin yanında takılacağına ajanstan zamanının gündemini takip etseymiş de o dönemde dünya çapında bir petrol kıtlığı olduğunu ve sebebini idrak edebilseymiş.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2173929/+
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2173930/+
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2173932/+
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2173934/+
  7 -1 ... ben de yazdim
 • mültecilerden kurtulmak için chp ye oy vermek

  4.
  bunların topunu göndermeyi en net kim vadederse ona oy vereceğim. bolu belediye başkanı cumhurbaşkanı adayı olsun, ona oy vereceğim. savaşsa savaş, ambargoysa ambargo. istanbul'dayım, işim yoktu. bugün bütün gün dolaştım. sorsanız ki istanbul'da hangi dil konuşuluyor, çok rahatlıkla "türkçe-arapça karma" derim. salak kendi ülkemde beni (ve kendisini de!) getto durumuna düşürüyor, hâlâ da bankamatik, tank falan sayıklıyor. değil türk tarihinde dünya tarihinde böyle salak, böyle mankurt bir nesil, bir güruh görülmemiştir.
  10 ... ben de yazdim
 • darbe gecesi kacip milliyetcilikten bahsetmek

  4.
  darbe olmuş. darbe niye olmuş acaba? 2016 yılı akp'nin kesintisiz 14. iktidar yılı oluyor. işini yapaydı, gözünü açaydı da bile isteye efsunlanmış fetöcüleri tsk'ya doldurmasaydı. aman aman, çok becerikli büyük başkomutan. büyük başkomutanlık türk milletini türk ordusuna bombalatmak mı oluyor?

  "bankamatiklere koştular" "bankamatiklere koştular". keşke oy verdiğin adamın olağanüstü beceriksizliği (yada ülkeye, millete, devlete ve orduya hıyaneti. artık hangisini tercih edersen) olmasaydı da, kimse "bankamatiklere koşma ihtiyacı" hissetmeseydi.
  1 -1 ... ben de yazdim
 • hdp teröristse diye bir şey yok hdp teröristtir

  7.
  hdp kapatılsa ne olacak? "hadi biz partiyi şuraya taşıdık" denilecek, hdp'ye oy verenler o yeni adrese oy verecek. güney afrika'nın zamanında zencilerin oy vermesini engellediği gibi oy vermelerini mi engelleyeceksin?

  hdp'nin kapatılma davası akp+mhp'nin 2023 seçimine yönelik gündelik bir politikadan ibaret. bir kısım atatürkçü-kemalist postundaki aktrolün (kim acaba bu) ağzına 2023 tayyip azil seçimine karşı propaganda malzemesi vermekten, cahil cühelayı aldatmaktan ibaret.

  tayyip samimiyse gitsin akp geldiğinden beri taa 20 yıldır, kendi başbakan olduğu zamandan beri pkk'nın başında bulunan aynı dörtlüyü (karayılan, kalkan, vs.) devre dışı bıraksın. samimiyse gitsin kuzeydoğu suriye'ye eliyle yerleştirdiği, devlet sahibi haline getirdiği pkk'yi oradan çıkarsın.
  1 -4 ... ben de yazdim
 • kedi acıkırsa sahibini yiyebilen bir hayvandır

  12.
  insanlar bile aç kalınca başka insanları yiyor.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2173618/+
  2 ... ben de yazdim
 • 5 ağustos 2021 meral akşener açıklamaları

  6.
  şunları da diyor. ama o kısımları atlanmış:

  "bakın burda biraz evvel emekli bir kardeşimiz ne dedi duydunuz mu? dedi ki ben 3000 küsur lira emekli devlet memuruyum maaş alıyorum. benim için para iyi bu yeterli geçiniyorum. ama afganlı, suriyeli, iranlı saydı. ıraklı saydı. ve dedi ki. bakın iş güç üzerinden de demedi. bakın biz birbirimize yarın bunlarla silah çekeceğiz dedi."

  "ben iki yıl önce sayın erdoğan'a seslendim. dedim ki madem sen gidemiyorsun kardeşinle görüşmeye. gönder beni. beşar esad'la ben konuşayım da suriyeli sığınmacıları memleketlerine can güvenliğiyle gönderelim."
  1 -5 ... ben de yazdim
 • suriye iç savaşının başlama nedeni

  5.
  2010'da esad çok medeniydi de o yıl mı kurdu "baskıcı, despot ve çağdışı rejim"ini?
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2173583/+

  abd ve rusya belli ki aralarında anlaşma yapmışlar. fırat nehri sınır olacak şekilde suriye'yi pay etmişler. en az 5 yıldır suriye haritası o şekilde. fırat'ın batısı rusya'nın, fırat'ın doğusu abd'nin. rusya fırat'ın batısını akdeniz üssü olarak kullanıyor. abd fırat'ın doğusunda kürt devleti kuruyor.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2173587/+

  tayyib de her ikisinin hizmetkarlığını yapıyor. ama bunu kendi ülkesine ihanet edecek şekilde yapıyor. hem abd'nin, hem rusya'nın taşeronluğunu yapan, arkasına almış birisi saraylarından çıkarılabilir mi? çıkarılamaz.
  1 ... ben de yazdim
 • somali ye 30 000 000 dolar hibe

  6.
  türkiye'nin güvenliği somali'den başlar, afgan-paki çapulculara sınırsız geçiş hakkı verilmiş türkiye doğu sınırında biter.
  1 ... ben de yazdim
 • vatandaşın tayyip erdoğan dan bıkması

  32.
  bıkmak değil de "vatandaşın erdoğan'ın ülke için bir numaralı tehdit olduğunu farketmesi" diyelim.
  3 ... ben de yazdim
 • hdp ye bakanlık veren chp ye mi oy vereceksin

  21.
  sen pkk'ya ülke verilmesinin baş taşeronluğunu yapan akp'ye oy vermekte özgürsün.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2173281/+
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2173282/+
  bitmeyen aktrol propagandanızın aksine bu ülkede pkk'ya en çok hizmet etmiş parti hdp değil akp (başka bir çok hıyanetinin yanında).
  3 -3 ... ben de yazdim
 • kemalizm kuramcisi

  54.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2173246/+

  cümle doğru da bunu yanlış yere, benim nickaltıma sıçmışsın. bunu yapan sensin. zorunlu bir seçim ittifakından dolayı chp-iyi partinin hdp'yle ittifak kurmasını "ee efendim hdp pkk demektir. pkk'yle ittifak kuran da her kimse benim neznimde haindir. ychp ychp ychp" vs. akp'nin değirmenine su taşıyan o aktrol ben değil, sensin. ülkeyi yemiş bitirmiş, tüketmiş akp'nin seçim için elinde kalan tek stratejisi, hdp'yi karşı bloğa sokmamak. sen de bunun propagandasını yapıyorsun.
  2 -4 ... ben de yazdim
 • kemalizm kuramcisi

  53.
  seçimde kurulacak tayyip karşıtı ittifak kırıcılığı için kıçını yırtan, sırf benim bildiğim üç koldan (ulu, ekşi, twitter) tam mesai yayın yapan çok da gizli olmayan aktrol.
  1 -5 ... ben de yazdim
 • hdp ayrı pkk ayrı diyen salak

  11.
  madem bunlar aynı şey, hdp'den kimi istersek bir polis ekibi gönderip tutuklayıp hapse atabiliyoruz.

  pkk kandil'e de çek ihbarnameleri, "size gıyabında müebbet verdik" de. gelsinler paşa paşa diyarbakır cezaevine teslim olsunlar. nasıl olsa aynı şey değil mi hdp-pkk?
  ... ben de yazdim
 • neden erdoğan

  7.
  daha olanların üstüne 10 milyon arap-afgan getirecek. 1000 yıl sonra 30 yıl sonra anadolu türk yurdu olmaktan çıkacak. şuursuz has çomarlar için bu da bir artı puandır bence.
  ... ben de yazdim
 • nasıl erdoğancı oldum

  1.
  "akp hükümeti abd ile arasına mesafe koydu" ne demek ya? bütün millet topyekün karşıyken akp neden doğuda sınırı kaçak istilacı afganlara açtı?

  abd'nin 20 yıldır halktan çalıştırdığı, taliban'a karşı savaştırdığı bir sürü afgan işbirlikçisi var. şimdi abd çekilince taliban bunları tek tek infaz edecek. bu abd'nin prestiji için büyük sıkıntı. abd'ye almak da istemiyor. abd tayyibe emir verdi, doğu sınırdan kim girerse alacaksın diye. tayyip de "hayhay efendim" dedi. afgan istilasının kaynağı o. tayyip nasıl abd ile mesafe koymuş? türk halkından daha çok önemsiyor abd'yi.
  4 ... ben de yazdim
 • chp iktidar olsa çözüm sürecini getirir

  4.
  chp'nin ve iyi parti'nin ve sp'nin hdp ile işbirliği firavunu başımızdan def etmekten ibaret olacak.
  -1 ... ben de yazdim
 • ülkeyi rte den başkasının yönetemeyeceği gerçeği

  2.
  mezarlıklar vazgeçilmez insanlarla dolu.
  2 -1 ... ben de yazdim
 • ateşin çocukları

  20.
  google'ın başına oturup "hımm bakalım bu hafta nerelerde yangın çıkmış" deyip, o hafta türkiye'nin neresi olursa, çıkmış ne kadar yangın varsa hepsini "kürtler olarak biz yaktık" diye üstlenen, kundakçılıktan değil ama bölücülük ve provokatörlükten sorumlu (salt beyinsiz de olabilirler, 10 metrede bir güvenlik kamerası olan bir devirde yaşıyoruz, sen her hafta 30 yer nasıl yakıyorsun) kişi veya kişiler.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2172459/+
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2172464/+
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2172460/+
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2172461/+
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2172462/+
  1 ... ben de yazdim
 • yeni şeyler getiriyorum