• clinton a el açıp merve kavakçı ya kükremek

  3.
  erbakan'ı başbakan yardımcısıyken "kıbrıs fatihi" ilan edip, erbakan akp'yi ifşa ederken topuklamak.

  "Dikkatle bakın. 'Kim ben mi? Ben hiç israil'e hizmet eder miyim yahu?' şarkısını söyleyerek size israil'in ordusunda askeri talim yaptırır. Neye alet olduğunuzu bilmezsiniz. O bilir ve sizi kullanır. Şimdi bugünkü AKP'yi teşkil eden, kuran, kurduran kendi planları için bütün bu senaryoları tanzim eden Siyonizmdir."
  ... ben de yazdim
 • bob ross abartılmış balon bir ressamdır

  6.
  insan öleli 24 yıl olmuşsa deri dökülüyor. bonus saçlar da gidiyor haliyle.
  ... ben de yazdim
 • isveç avrupa nın lağım çukurudur

  5.
  grafik, 1985-1989 ve 1997-2001 yılları arasında isveç'te gerçekleşen tecavüz vakalarını gösteriyor. soldaki mavi isveç vatandaşı tecavüzcüler, sağdaki kırmızı isveç'teki "mülteci" tecavüzcüler. o dönemde toplam nüfus içinde mültecilerin isveç vatandaşlarına oranı 5'e 95.


  can sıkıcı sonuçlar çıkınca, solcu isveç hükümeti 2001'de rakamları yayınlamayı durdurmuş, o yüzden 2001'de bitiyor.
  2 ... ben de yazdim
 • lozan hezimettir

  36.
  bunu yumurtlayan zihniyet kilis'te ve hatay'da türk vatandaşlarını azınlığa düşürdü.
  ... ben de yazdim
 • hakan atilla ya devlet töreni düzenlenmesi

  2.
  kara vicdanlı amerikalıların, kahramanımız hakan bey'e müstehak gördüğü Schuylkill hapishanesi şöyle bir cehennemmiş, gözünüzün önünde canlanması için:

  "Club Federal'e hoş geldiniz! Anthony Weiner, cezasını mahkumlara serpme kahvaltı servis edilen, yatakhanelerde uyuyabildikleri, bocce top oynayabildikleri, bahçıvanlık yapabildikleri ve hatta tel örgüyle çevrili olmadığı için dışarı yürüyebildikleri lüks Pennsylvania hapishanesinde tamamlamayı umuyor."

  https://www.dailymail.co....ison-Weiner-hopes-go.html
  ... ben de yazdim
 • ibb bilgi işlem daire başkanlığına getirilen chpli

  7.
  Silivri Endüstri Meslek Lisesi, istanbul Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunuymuş. damatspor'lara malzeme çıkmaz burdan. http://sbkml.meb.k12.tr/i...a-okulumuzda_6817515.html
  ... ben de yazdim
 • lübnanlılar vs suriyeliler

  4.
  tam da dinci ve mezhepçi çatışmalardan dolayı herkesin birbirini kestiği, beyrut'un dümdüz edildiği 1975-1991 lübnan iç savaşını kaçırmış yazar beyanı (muhtemelen yaşı tutmadığından).

  iç savaşın ana çıkış sebebi de, lübnan'a yerleştirilmiş kalabalık "filistinli gariban mülteci din kardeşlerimiz" (ama bu bir yerden tanıdık gelmiştir herhalde).
  ... ben de yazdim
 • yeni şeyler getiriyorum